statystyki szczegółowe

Wydarzenia

WÓLCZANKA - START ( II kolejka )

• autor: wolczan2314, 2016-08-23 11:52

W meczu II kolejki juniorzy starsi Wólczanki zmierzą się na własnym obiekcie z drużyną z Pruchnika z miejscowym Startem . W ostatniej kolejce Wólczanka przegrała na wyjeździe 5:2 z Pogórzem Dubiecko dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Tomasz Ilasz !!! . Natomiast drużyna Startu rozgromiła GKS Majdan Sieniawski aż 10:0 . Mecz rozpocznie się na stadionie w Wólce Pełkińskiej o godzinie 17:00 .                                                                                   Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy !!!

Aktualności

Nowy news

• autor: wolczan2314, 2016-09-28 08:29

Już dziś z nasi Juniorzy Starsi rozegrają kolejny mecz a przeciwnikiem Wólczanki będzie dryżyna z Ostrowa. Początek spotkania o godz 17.00 na stadionie serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

Sparing nr.4

• autor: wolczan2314, 2016-08-10 12:02

Wólczanka 5:1 Huragan Gniewczyna

Skład:
Pasiecznik - Machała, Zawodnik testowany 1, Słysz, Czado - Gwóźdź K, Kojder, Gwóźdź M, Czeszyk - Michalski, Ilasz

Bramki: 3x Ilasz (Michalski, Kojder), Gwóźdź K, Kojder (Ilasz)

Sparing nr.3

• autor: wolczan2314, 2016-08-03 12:36

Wólczanka 12:2 Start Mirocin

Skład:
Słysz - Machała, Zawodnik testowany 1, Zawodnik testowany 2, Zawodnik testowany 3 - Gwóźdź K, Krzeptoń, Gwóźdź M, Czeszyk - Kojder, Ilasz oraz Michalski, Zawodnik testowany 4, Zawodnik testowany 5, Zawodnik testowany 6

Bramki: 5x Zawodnicy testowani (Michalski, Kojder), 5x Ilasz (Kojder, Zawodnik testowany 2), Krzeptoń (Gwóźdź K), Kojder (Zawodnik testowany 2)

Sparing nr.2

• autor: wolczan2314, 2016-07-29 11:56

Wólczanka 4:3 Ostrovia Wola Buchowska

Skład:
Słysz - Machała, Zawodnik testowany 1, Zawodnik testowany 2, Zawodnik testowany 3- Gwóźdź K, Zawodnik testowany 4, Gwóźdź M, Czeszyk - Kojder, Ilasz oraz Sojecki, Michalski, Zawodnik testowany 5

Bramki: 2x Gwóźdź K, Ilasz (Kojder), Kojder (Zawodnik testowany 3)

Sparing nr.1

• autor: wolczan2314, 2016-07-29 11:52

Łęk Ostrów 5:4 Wólczanka

SkładSłysz - Czado, Zawodnik testowany 1, Pasiecznik, Machała - Gwóźdź K, Sojecki, Gwóźdź M, Zawodnik testowany 2 - Kojder, Ilasz oraz Zawodnik testowany 3

Bramki :: 3x Ilasz (Kojder, Gwóźdź K.) Słysz (Gwóźdź K.)

W 10 minucie spotkania znakomitą obroną popisał się Bartłomiej Słysz (obrona sam na sam). Natomiast 30 minut później znakomitą paradą popisał się Mateusz Pasiecznik, który obronił rzut karny.

• autor: wolczan2314, 2016-02-16 16:12

Drużyna Wólczanki rozegrała pierwszy  sparing z drużyną Łęk Ostrów , mecz zakończył się remisem 4:4
Bramki dla naszego zespołu zdobyli
- M.Leszaj
- Krzeptoń (K.Gwóźdź)
- K.Gwóźdź (Krzeptoń)
-  Słysz ( K.Gwóźdź)

Skład:
Pasiecznik , Ogryzek, A Leszaj , Czwałga , Machała - K.Gwóźdź . Krzeptoń , Gliniany , Ciupiński - Kojder. Słysz Oraz Sojecki , Zawodnik testowany , M.Gwóźdź . M.Leszaj